Goal United

admin Lipiec 2, 2014 1
Goal United

goalunited2013

Marzysz o własnej drużynie piłkarskiej ? Twoje marzenia mogą spełnić się już teraz. Wybierz grę Goal Unlimited i dzięki niej postaw na najlepsze metody szkolenia i rozwoju własnej drużyny.

Zagraj w grę teraz!

Gra Goal United to świetny wybór dla największych trenerów internetowych z uwagi na fakt, iż gra toczy się nie o byle co, albowiem o puchar Ligi Mistrzów. Gorąca rywalizacja, oraz bardzo duży zakres użytkowników pozwala na uzyskanie najlepszych emocji podczas rozgrywki.

Goal United to dobry wybór dla osob o różnorodnych umiejętnościach trenerskich. Możemy korzystać bowiem z samouczków i pomocy dostepnej na stronie, jak i również możemy wszystkie taktyki realizować sami. Ich podsumowaniem będą oczywiście wszystkie spotkania sportowe, oraz puchary które będziemy mogli dzięki nim wygrać. Gra posiada nieziemską grafikę, jak na grę, która osadzona jest w przeglądarce internetowej. To właśnie dzięki temu, emocje podczas rozgrywki są jeszcze większe.

Pamiętaj o ciągłym rozwoju! Nie tylko Twoja drużyna wymaga rozwoju. Goal United to kompleksowy manager, dzięki czemu również nasze stadiony wymagają rozwojów, oraz odpowiedniej opieki. Wykrozystaj pieniądze jak najlepiej i inwestuj na wszystkich ważnych płaszczyznach.

Do Twojej dyspozycji oddawane są również największe i najbardziej zaawansowane kluby piłkarskie. Wszystko oparte jest na najdroższych licencjach, przez co emocje z rozgrywki są jeszcze większe. A to wszystko, kompletnie za darmo!

Zagraj w grę teraz!

Zagraj w grę teraz!


Procesor: Intel lub AMD 2.0 GHz
Pamięć RAM: 512 MB
Karta graficzna: Zgodna z DirectX 9 z 256 MB RAM
System: Windows XP lub nowszy
Wolne miejsce na dysku: 200 MB

Zagraj w grę teraz!

Leave A Response »