Dark Orbit

admin Lipiec 2, 2014 1
Dark Orbit

Dark Orbit to właściwie klasyka gatunku MMO. Gra, która podbiła serca Polskich graczy, może być również i Twoim wyborem numer 1.

 

Zagraj w grę teraz!

W grze Dark Orbit naszym zadaniem będzie objęcie sterów statku kosmicznego. Po objęciu sterów, będziemy mieli okazję sprawdzać setki misji i rywalizować z innymi załogami statków przeciwników.

Gra Dark Orbit odniosła swój wielki sukces w internecie z paru względów. Po pierwsze, jest to bardzo wciągająca gra internetowa, która ma wiele oblicz i która świetnie sprawdza się w praktycznych rozgrywkach i rywalizacji. Po drugie, jest to gra która ma wielki wybór misji dzięki którym piloci dobierają odpowiednie misje do swoich upodobań. Wątek dalekiej przyszłości i kosmicznych korporacji jest z pewnością ciekawym odniesieniem.

Co ciekawe, w kosmosie możemy realizować się na parę sposobów. Możemy dla przykładu zostać piratami, którzy będą zajmować się grabieżą i napadaniem pozostałych statków. Możemy również zajmować się handlem, co z pewnością przyniesie nam wiele profitów, ale spokojne życie. Możemy również zaoferować sobie karierę osoby zbierającej surowce. Wszystko zależy tylko i wyłącznie od naszego podejścia do gry.

 

dark_orbit.jpg

Jeśli pełna swoboda w kosmosie jest Ci pisana, wybierz Dark Orbit i misje dopasoswane do Twoich oczekiwań i potrzeb. Pamiętaj również o bitwach, które w grze Dark Orbit wyglądają bardzo widowiskowo, pomimo tego iż gra jest stworzona i prowadzona przy pomocy przeglądarki internetowej. Co więcej, te wszystkie opcje dostępne są za darmo, dzięki czemu nie ma sie nad czym zastanawiać i należy podejmować rękawicę!

 

Zagraj w grę teraz!

Zagraj w grę teraz!

[iframe width=”560″ height=”315″ src=”//www.youtube.com/embed/-5PG88oJcRI” frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe]

Zagraj w grę teraz!


Procesor: AMD Athlon 2800 lub Intel Pentium 4 2,8 GHz
Karta graficzna: ATI X1550 128 MB lub GeForce 6600 128MB
Pamięć operacyjna: 1 GB
System operacyjny: Windows 98SE/2000/XP/Vista
Wolne miejsce na dysku: 30 GB

Zagraj w grę teraz!

Leave A Response »