Conquer Online

admin Lipiec 2, 2014 0
Conquer Online

Conquer Online oferuje nam bogaty świat postaci, oraz duży zakres rozgrywki oparty na rywalizacji. Jeżeli więc lubisz rywalizację, ta gra jest wprost dla Ciebie!

 

Zagraj w grę teraz!

 Conquer online przenosi nas do starożytnych Chin, w których to gildia dominuje w świecie, który dotychczas żył w pokoju. Na szczęście pojawia się grupa osób, posiadająca ponadprzeciętne umiejętności, która stawia się owej gildii. Ich celem jest odzyskanie dawnego pokoju. 

Oczywiście my, jako gracze będziemy mieli za zadanie wcielić się jedną z postaci, która będzie najbliżej odpowiadać naszemu charakterowi, oraz naszym umiejętnościom i dzięki temu, stoczymy wielki bój o przywrócenie pokoju. Do naszego wyboru dostaniemy łucznika, maga ognia, maga wody, wojownika, oraz trojana. Wybór należy przemyśleć, albowiem nie będzie on możliwy do zmiany w dalszych etapach naszej rozgrywki.

Każda z postaci dysponuje innym stylem walki, oraz posiada unikalne zdolności, których inne postacie nie pozyskają w dalszym etapie gry. Wojownik to urodzony władacz tarczy i broni, natomiast trojan jest specjalistą od oburęcznej broni. Łucznik wykorzystuje do walki swój łuk, oraz posiada zdolność latania. Mag ognia oczywiście dysponuje mocą władania ogniem. Mag wody, posiada żywioł wody pod swoimi usługami.

Gra posiada ciekawą grafikę, oraz bardzo przyzwoitą fabułę, która jest z pewnością godna sprawdzenia przez każdego z nas.

 

 

Zagraj w grę teraz!


Procesor: AMD Athlon 2800 lub Intel Pentium 4 2,8 GHz
Karta graficzna: ATI X1550 128 MB lub GeForce 6600 128MB
Pamięć operacyjna: 1 GB
System operacyjny: Windows 98SE/2000/XP/Vista
Wolne miejsce na dysku: 30 GB

Zagraj w grę teraz!

Leave A Response »