Battlestar Galactica Online

admin Luty 10, 2014 0
Battlestar Galactica Online

Battlestar Galactica Online pozwoli Ci się przenieść do kosmosu w którym trwa ciągła walka. Ta gra nie jest zwykłym tytułem MMO, lecz czymś więcej. Przekonaj sie, co jest w stanie zaoferować Ci wielka Battlestar Galactica Online.

Zagraj w grę teraz!

Szukając ciekawej i wciągającej gry osadzonej w realiach kosmosu, Battlestar Galactica Online z pewnością może być tytułem nam rekomendowanym. Gra, która zawiera wiele poziomów, oraz oparta jest na znanej telewizyjnej licencji, powinna spokojnie wystarczyć wszystkim zapaleńcom. Za tytuł odpowiedzialna jest firma Bigpoint, dzięki czemu o jakość samej gry możemy być spokojni.

 

Fabuła gry opowiada historię ludzkości, która rozwijając się na dwanaście planet, postanowiła wyznaczyć sobie nowy cel – budowanie sztucznej inteligencji. Kiedy takowa została wkrótce opracowana, radość ludzi nie trwała długo, albowiem znane Cylony, postanowiły zbuntować się przeciwko ludzkości, co wywołało wielką wojnę pomiędzy ludźmi a cyborgami.

 

W grze wybieramy jedną ze stron ludzie lub cylony. Zadanie bez wzgłędu na strony pozostaje bardzo podobne, albowiem chodzi o przejęcie pełnej kontroli w galaktyce. Cała gra toczy się w kokpicie, w którym to zasiadamy za sterami statku kosmicznego, którym będziemy toczyć wszelkie potyczki. Gra posiada wiele świetnych misji pobocznych, oraz głównych. Naszym zadaniem oprócz walk, jest ocywiście pozyskiwanie niezbędnych do życia surowców.

 

Pełna, trówymiarowa grafika zapewni nam wiele świetnych efektów, oraz ciekawą rozgrywkę na wiele długich dni. Oprawa dźwiękowa została również bardzo dobrzeo opracowana, dzięki czemu podczas rozgrywki aż chce się korzystać z udżwiękowienia.

 

 

Zagraj w grę teraz!

Zagraj w grę teraz!


Procesor: Intel Dual Core 2.3 GHz
Karta graficzna: NVIDIA 8000 Series
Pamięć operacyjna: 1GB
System operacyjny: Dowolny 32bit lub 64bit

Zagraj w grę teraz!

Leave A Response »