Anno Online

admin Luty 10, 2014 0
Anno Online

Według wielu osób Anno Online jest kolejnym, pełnoprawnym tytułem serii, który jest zbliżony nie tylko swoimi zasadmi rozgrywki do pierwowzoru, lecz również pod względem jakości nie odstaje na krok najlepszych i najnowszych części gry Anno.

Zagraj w grę teraz!

 

Gra Anno Online zapewne wielu osobom jest znana. W internecie jest to aktualnie jedna z najlepszych, oferowanych za darmo gier strategicznych. Za jej przygotowanie, odpowiada zasłużona firma Blue Byte, która zadbała o najwyższą jakość proponowanego produktu. Co więcej, Anno to gra bogata w wiele detali a do uruchomienia potrzebuje jedynie technologii Flash.

W grze naszym zadaniem będzie kolejny raz budowania wielkiego miasta, które będzie miało prosperować stabilnie i odpowiednio. Im większa będzie nasza ludność, tym trudniejsze będą wyzwania, które zostaną przed nami postawione. Szczególnie gdy bierzemy pod uwagę, że cała akcja dzieje się w średniowieczu, gdzie nie generowano szybkiego pozyskiwania surowców. Gra w każdym calu oddaje pełną systematyczność, co poprzednie, płatne wersje Anno. Dzięki temu, poziom rozgrywki zadowoli wszystkich graczy i da nam faktycznie wiele godzin wspanialej rozgrywki, w której będziemy musieli nieźle pogłówkować.

Warto dodać, że początek gry, rozpoczynamy na małej wyspie. Dopiero w momencie kiedy ona zostanie odpowiednio zaludniona, oraz spełni wszelkie wymagania do jej opuszczenia, będziemy mogli dokonać odkrycia nowego lądu, który da nam więcej surowców, oraz pozwoli na szybszy rozwój ludności. Na samym początku, każdy gracz zaczyna na takiej samej wyspie i ma równe szanse.

Godny uwagi jest tryb kooperacji z innymi graczami, który posiada Anno Online. Dzięki niemu, możemy pozwolić sobie nie tylko na wymianę surowców, oraz handel nimi, lecz również na pomoc w budowaniu budynków, oraz wypożyczanie statków w momencie, kiedy nie dysponujemy naszymi. Dzieki temu, opanowanie potrzeb ludu jest jeszcze bardziej proste, a sam tryb pozwala na szybsze reagowanie w pewnych sytuacjach.

 

Zagraj w grę teraz!

Zagraj w grę teraz!


Procesor: Pentium 4 1.8Ghz lub Athlon XP 1700+
Karta graficzna: GeForce 210 lub Radeon X600 Series
Pamięć operacyjna: 1GB
System operacyjny: Dowolny 32bit lub 64bit

Zagraj w grę teraz!

Leave A Response »