Farmerama

admin Lipiec 2, 2014 1
Farmerama

Zostań najlepszym farmerem w internecie. Przekonaj się, jakie to proste!

Zagraj w grę teraz!

Farma wymaga wysiłku i czasu, lecz w internecie wszystko wydaje się o wiele bardziej proste i oczywiste. Zobacz jak Tobie pójdzie bycie prawdziwym farerem – wszystko jest w Twoim zasięgu!

Farmerama to jedna z najlepszych gier farmerskich. Ta prosta w obsłudze strategia, jest dedykowana wszystkim fanom tego typu konwencji. W grze będziemy mogli wcielić się w prawdziwego farmera, który będzie mógł budować swoją farmę kompletnie od podstaw.

Sam zakres budowania farmy jest niezwykle prosty i przyjemny, przez co my nie nudzimy się podczas rozgrywki, ani nie wysilamy względem rozbudowy naszej farmy. Jeśli dany element buduje się długo, to mamy możliwość następnego powrócenia do niego.

Farmerama posiada niezwykle kolorową i bogatą grafikę. Tak samo jest w zakresie wszystkich elementów, które możemy wybudować na naszej farmie. Wybór itemów jest niezwykle szeroki, dzięki czemu możemy rozbudowywać naszą farmę pod wieloma kątami.

Również dźwięk w rozgrywce jest bardzo przyjemny, dzięki czemu odsłuch podczas rozgrywki nie sprawi nikomu problemów.

Farmerama to gra którą z całym sercem można polecić zarówno młodszym, jak i starszym osobom Wybór tej gry jest bardzo dobry, albowiem Farmerama to pozytywna gra strategiczna, osadzona w wiejskim klimacie.

Zagraj w grę teraz!

Zagraj w grę teraz!


Procesor: Intel lub AMD 2.0 GHz
Pamięć RAM: 512 MB
Karta graficzna: Zgodna z DirectX 9 z 256 MB RAM
System: Windows XP lub nowszy
Wolne miejsce na dysku: 200 MB

Zagraj w grę teraz!

Leave A Response »