Travian

admin Lipiec 2, 2014 0
Travian

travian

Chciałbyś podbijać inne osady i wioski ? W takim razie gra internetowa Travian jest dla Ciebie najlepszą z dostępnych propozycji. Wybierz ją i swoją kolonie. Do wyboru oddają się Galowie, Celtowie, oraz oczywiście Rzymianie!

Zagraj w grę teraz!

 

 

Travian to gra, która w świecie internetu jest bardzo dobrze znana. Wielu Polaków wybiera ten tytuł, albowiem pomimo przeniesienia go do przeglądarki, jest on dynamiczny i bardzo rozbudowany.

W grze, Twoim zadaniem będzie wykorzystanie wszystkich dostępnych surowców do zbudowania potrzebnych Ci elementów. Będziesz mógł rozwijać zarówno swoją produkcję wszelkich surowców, bądź będziesz mógł postawić na wojsko, które skutecznie obroni Cię przed atakami najeźdźców.

Travian to gra w której jednak nie tylko będziesz miał wrogów. Wiele osób zawiązuje skuteczne sojusze na mapie, dzięki którym rozbudowa królestwa jest jeszcze bardziej szybsza i obszerniejsza. Wybierz skuteczny sojusz tak aby nie tylko skuteczniej bronić się przed innymi, lecz również aby móc o wiele skuteczniej najeżdżać na inne osady.

Gra jest polacana nie tylko strategom, lecz również osobom, które lubią walczyć. Połączenie tak skutecznej strategii dziś przynosi bowiem bardzo dobre efekty.

 

Zagraj w grę teraz!

Zagraj w grę teraz!


Procesor: Intel lub AMD 2.0 GHz
Pamięć RAM: 512 MB
Karta graficzna: Zgodna z DirectX 9 z 256 MB RAM
System: Windows XP lub nowszy
Wolne miejsce na dysku: 200 MB

Zagraj w grę teraz!

Leave A Response »