Ghost Recon Phantoms

admin Luty 6, 2015 1
Ghost Recon Phantoms

Ghost Recon Phantoms to kolejna odsłona z serii przeglądarkowych strzelanin, sygnowana nazwiskiem Toma Clancy’ego jednego z najbardziej znanych pisarzy political ficition. Gra przenosi nas w całe mnóstwo różnych obszarów do walki, zlokalizowanych na całym świecie. Naszym zadaniem jest stawienie czoła wrogim armiom. Nasz kilkuosobowy oddział wyposażony jest w najwyższej technologii bronie i inne środki do walki.

Zagraj w grę teraz!

Podobnie, jak w innych grach tego typu, tak i w Ghost Recon Phantoms, wcielamy się w jedną z trzech klas wojowniczych: szturmowca, specjalistę, lub zwiadowcę. Każda z tych postaci ma pewne swoiste rekwizyty, które mogą znaczne ułatwić rozgrywkę, w zależności od naszych preferencji ; zwiadowca może posługiwać się kamuflażem termooptycznym, szturmowiec tarczą, a specjalista rozłoży nad armią niewielki parasol ochronny, zmieniający kierunek wystrzeliwanych w naszą stronę wrogich pocisków. Każdy z tych dodatkowych przywilejów jest wysoce skuteczny, jednak warto wybrać opcję, która będzie idealne współgrała z naszym systemem walki i uzupełni nasze możliwości.

Podczas gry stale podwyższamy swoje kwalifikacje, zdobywamy cenne doświadczenie i umiejętności , a także , co ważne udoskonalamy wyposażenie naszego ekwipunku, co pozwoli na łatwiejsze pokonanie przeciwników w krótszym czasie i z mniejszym ryzykiem strat naszej drużyny. Skoro już jesteśmy przy temacie przeciwników, warto dodać, ze w grze może być ich na raz aż szesnastu, co zapewni niezwykle emocjonującą rozgrywkę w każdym momencie.

Omawiana gra, daje naprawdę duże możliwości swoim graczom. Oprócz rozgrywki online, możemy także prezentować swoje zmagania poprzez wtyczki społecznościowe, które ukażą ranking najlepszych graczy, czy systemy drużynowe.

Ghost Recon Phantoms to dobra opcja dla graczy pożądających dużych wrażeń, nowych technologii i wspólnej gry z przyjaciółmi. Jednym z kluczowych określeń w grze będzie z pewnością ogromna rywalizacja, zarówno o pozycję w grze, jak i doświadczenie, oraz umiejętności. Gra jest dość wysoko oceniana przez użytkowników – średnio 7,5/10 punktów.

Zagraj w grę teraz!


Procesor: Intel lub AMD 2.0 GHz
Pamięć RAM: 512 MB
Karta graficzna: Zgodna z DirectX 9 z 256 MB RAM
System: Windows XP lub nowszy
Wolne miejsce na dysku: 200 MB

Zagraj w grę teraz!

Leave A Response »