World of Warplanes

admin Marzec 3, 2014 6
World of Warplanes

World of Warplanes – następca znanej nam wszystkich gry World of Tanks. Jeśli tym razem jesteś gotów zawalczyć o przetrwanie w chmurach, gra na pewno Ci się spodoba!

Zagraj w grę teraz!

Gra w klimacie II Wojny Światowej z pewnością przypadnie do gustu każdemu fanowi szaleńczych wariacji w przestworzach, w których przeplatają się ze sobą samoloty takich narodowości jak : niemieckie, rosyjskie, japońskie, brytyjskie i amerykańskie.

Nie będziemy wymieniać wszystkich modeli samolotów dostępnych w grze, gdyż tą tajemnice zostawimy już dla prawdziwych fanów gier wojennych i konstrukcji samolotowych, jednak zdradzić możemy ze jest ich naprawdę bardzo, bardzo dużo.

Walka w przestworzach jest dość szybka, jedna runda często trwa od pięciu do dziesięciu minut, choć oczywiście wszystko w tym przypadku zależy od naszego uzbrojenia….czasem pech sprawi, że zostaniemy zestrzeleni po niecałej minucie gry, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby powrócić do walki ze zdwojoną siłą! Rozgrywka toczy się szybko i w każdym momencie musisz mieć oczy dookoła głowy…sprawia to że potyczki są bardzo emocjonujące! Ważnym do wypracowania elementem jest również współpraca drużynowa, która może przynieść najlepsze efekty w grze.

Aby nasze zmagania w grze były jak najbardziej owocne, musimy odblokowywać kolejne maszyny i zarabiać na coraz to lepsze wyposażenie. Dzięki licznym zwycięstwom, możemy zakupić nowe silniki, działa, czy bomby, które pomogą pogrążyć przeciwnika. Zdobywanie coraz nowszych umiejętności okropnie wciąga i mnie ma w tym nic dziwnego, bo chyba każdy gracz chce mieć jak najlepiej wyposażoną armię samolotów.

Na uwagę na pewno zasługuje również doskonała grafika i idealnie odwzorowane modele samolotów wojennych. Z resztą nie powinno nas to dziwić, gdyż poprzednie dziecko twórców tej gry, zyskało tak ogromną popularność, że wstydem byłoby stworzenie czegoś gorszego, co nie przyjęłoby się wśród graczy.

Zapewne jest to jednym z powodów, dla których gra posiada miliony fanów na całym swiecie…i nie są to tylko meżczyźni :-).

Zagraj w grę teraz!

Zagraj w grę teraz!


Procesor: Pentium 4 3.0GHz lub Athlon 64 3200+
Karta graficzna: GeForce 6800 Series 128MB lub Radeon HD 4550
Pamięć operacyjna: 1 GB
System operacyjny: Windows XP, Vista lub 7
Wolne miejsce na dysku: 5 GB

Zagraj w grę teraz!

Leave A Response »