World of Tanks

admin Luty 10, 2014 9
World of Tanks

Jeżeli jesteśmy fanami wojen, a tym bardziej czołgów, to gra World of Tanks z pewnością stanie się naszym tytulem numer jeden. World of Tanks to bowiem najlepiej odzworowane wojny, walka na najwyższym poziomie, oraz klimat, którego nie zaoferuje żadna inna gra.

Zagraj w grę teraz!

World of Tanks wygrał już na samym początku dzięki realizmowi, oraz licencjom które pozyskał na najbardziej znaczące pojazdy wojenne. To własnie dzięki nim, nie tylko amatorzy czołgów zainteresowali się grą, lecz również osoby, które są wyjadaczami w dziedzinie maszyn wojennych. Pasjonaci szybko odkryli, że World of Tanks nie jest jedynie symulatorem wojennym, lecz jest to gra, która przenosi nas do kompletnie innego świata, gdzie wojne możemy poczuć na własnej skórze.

 

W grze World of Tanks chodzi oczywiście o przetrwanie i wyeliminowanie wszystkich innych wrogów. Cel wydaje się być z początku oczywisty i wręcz prosty. Jedak już podczas rozgrywki przekonamy się, że wcale przetrwanie w grze World of Tanks nie należy do najłatwiejszych. Co wiecej, posiadany czołg jest tutaj pewną gwarancją przewagi, jeśli jesteśmy odpowiednio dobrze wyposażeni.

 

Gra oferuje pełnego klienta do pobrania i uruchamiania gry z poziomu pulpitu. Jej rozmiary już teraz przekraczają ponad 4GB, co jest kolejnym przykładem tego, iż mamy do czynienia z produktem wysokiej klasy, który pomimo swoich atrybutów, jest na nasze szczęście dostępny za darmo. Reszta zależy już od nas, alboweim w grze możemy kupować kolejne, lepsze czołgi za wygrywane monety, lecz możemy zadbać również o zasilenie naszego konta i przyspieszenie tego procesu.

 

W grze istnieje parę trybów rozgrywki. Możemy grać zarówno solo, jak i również w trybie drużynowym. Dzięki temu, możemy wynosić z gry jeszcze więcej frajdy, kiedy to do walki stajemy z naszymi znajomymi, którzych poziom zaawansowania w grze, może mieć istotne znaczenie dla naszej rozgrywki. Im więcej będziecie sobie pomagać w grze, tym lepiej na tym wyjdziecie!

 

World of Tanks wydaje się więc być niekwestionowaną opcją dla wszystkich fanów czołgów!

 

 

Zagraj w grę teraz!

Zagraj w grę teraz!


Procesor: 2.2 GHz
Pamięć operacyjna: 1.5 GB dla Windows XP, 2 GB dla Windows Vista, 7 lub 8
Karta graficzna: GeForce 6800GT z 256 MB RAM / ATI X800 z 256 MB RAM, DirectX 9.0c
Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX 9.0c
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7 lub 8
Wolne miejsce na dysku: 9 GB
Połączenie z internetem: 128 kb/s

Zagraj w grę teraz!

Leave A Response »