NosTale

admin Luty 16, 2014 13
NosTale

     NosTale to fantastyczne połączenie gry MMORPG z kolorową, bajeczną grafiką, która pochłonie nawet osoby, które do tej pory nie były fanami takiego rodzaju rozgrywki. NosTale można również określić jako grę w typie fantasy, z wieloma elementami mangi i anime.

Zagraj w grę teraz!

 

Jak na grę, która nie uchodzi już za najnowszą, grafika 3D prezentuje się tu naprawdę świetnie. Dla niektórych trochę przesadzona, kolorowa oprawa, dla pozostałych graczy może okazać się bardzo fajna propozycją.
Przejdźmy jednak do zasad rozgrywki :

Każdy gracz rozpoczyna grę jako postać określoną jako ”Poszukiwacz przygód”. Z biegiem czasu i zdobywaniu kolejnych progów w grze (należy zdobyć 15 poziom doświadczenia), możemy wybrać konkretną ”profesję”, w której będziemy się dalej spełniać. Do wyboru mamy następujące postaci :

Łucznik – świetny w walce na odległość, jednak dzięki odpowiedniemu wyszkoleniu doskonale poradzi sobie również w walce wręcz. Może używać trucizn i energii natury.

Wojownik – Świetnie wykwalifikowany w walce wręcz, jego umiejętności pozwalają nawet na pokonanie kilku przeciwników naraz. Używa także morderczych mocy żywiołów.

Mag – Jego największym atutem jest umiejętność leczenia siebie i swych pobratańców. Do walki używa zaklęć, oraz broni o bardzo dużej mocy.

W NosTale czeka na nas bardzo wiele ciekawych misji, które sprawiają ze rozgrywka nie jest monotonna. Bohater gry posiada własny dom, a w grze występują towarzysze w postaci zwierząt.

Szata graficzna ogólnie bardzo na plus, wirtualny świat gry jest kolorowy, a na gracza czeka mnóstwo niespodzianek.

Zagraj w grę teraz!

Zagraj w grę teraz!


Procesor: Pentium 3 500 MHz
Pamięć operacyjna: 256 MB
Karta graficzna: ATI Radeon 7000, NVidia RIVA TNT2
Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX 9.0c
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Wolne miejsce na dysku: 3 GB

Zagraj w grę teraz!

Leave A Response »