Duel of Champions

admin Marzec 16, 2014 0
Duel of Champions

Duel of Champions to bardzo ciekawe połączenie gry pełnej akcji z grą…karcianą. Niemożliwe? A jednak!

Zagraj w grę teraz!


Gracze do walki wykorzystują przygotowane przez siebie armie złożone z talii kart – od 59 do 209 kart w talii.

Karty umożliwiają wprowadzanie do gry swoich wojsk i rzucanie różnorodnych zaklęć. Armią rządzi heros, od którego umiejętności zależą losy całej armii.
Bitwy odbywają się na planszy złożonej z 16 pól. Celem gracza jest całkowite pozbawienie życia przeciwnika. Wygrane pozwalają na zdobycie cennego doświadczenia, oraz monet za które można dokupić kolejne karty.

Gra jest naprawdę nieźle rozwinięta, a gracze mogą dzielić się swoimi osiągnięciami w sieci za pomocą takich portali jak Twitter, czy Facebook. Ponadto, twórcy zadbali o to, aby jednocześnie między sobą mogli grać użytkownicy PC-tów i iPadów (gra cross-platformowa).

Duel of Champions to gra na pewno ciekawa od początku do końca. Gra jest bardzo wciągająca i niełatwa, gdyż trzeba się trochę wysilić aby zdobyć tak zwane mocne karty – być może czeka nas dość długa droga do satysfakcjonujących wyników w grze – jest to dużym atutem.

Jeśli chodzi o grafikę, no cóż…nie da się ukryć że nie jest ona wielkim atutem gry, jednakże dla niewysoce wymagających graczy nie będzie ona żadnym minusem.
Natomiast muzyka obecna w grze jest całkiem przyjemna dla ucha i dobrze dopasowana do klimatu gry, w żaden sposób nie przeszkadza w rozgrywce i nie jest irytująca.
Na uwagę zasługuje także wygląd gier, są świetnie dopracowane i przyozdobione ciekawymi grafikami, znanymi już fanom Might&Magic.

Ogólna ocena gry to 8/10 z czego dwa brakujące punkty to wina grafiki i trochę nieporęcznego interfejsu. Reszta jak najbardziej na plus, można się nawet spotkać z opiniami graczy, że Duel of Champions to najlepsza gra M&M.

Zagraj w grę teraz!

Zagraj w grę teraz!


Procesor: Intel lub AMD 2.0 GHz
Pamięć RAM: 512 MB
Karta graficzna: Zgodna z DirectX 9 z 256 MB RAM
System: Windows XP lub nowszy
Wolne miejsce na dysku: 200 MB

Zagraj w grę teraz!

Leave A Response »