Drakensang Online

admin Lipiec 2, 2014 1
Drakensang Online

Drakensang Online jest nawiązaniem do klasyki swojego gatunku, czyli do serii gier Drakensang. Postaw na sprawdzony produkt, oraz zaawansowaną grę.

Zagraj w grę teraz!

Gra pod nazwą Drakensang zapewne mówi wiele dobrego dużej ilości graczom, którzy mieli już okazję zagrać w ten świetny RPG, który został wydany parę lat temu na komputery stacjonarne. Dziś Drakensang Online jest jakościowym nawiązaniem do całej serii. Gra oparta na kliencie zewnętrznym, została udostępniona w pełni za darmo, co śmiało pokazuje, że mamy możliwość wykorzystania świetnego produktu w najlepszej cenie

Drakensang Online w prostych słowach stylem gry nawiązuje do słynnego Diablo, co tym bardziej powinno być świetną zapowiedzią dla wielu graczy, którzy chcą skorzystać z tego świetnego produktu. Ta gra RPG nie ma sobie równych w aktualnym momencie ze względu na grafikę, oraz bardzo zaawansowany styl rozgrywki. Już pierwsze zrzuty ekranów powinny nas uświadomić, iż mamy do czynienia z bardzo dobrze opracowaną grą internetową, która oferuje prawdziwą rozgrywkę i najwyższą jakość.

W grze będziemy mierzyć się z bardzo trudnymi i wymagającymi od nas zadaniami. Pomimo wszystko, jeśli będziemy chcieli osiągnąć upragniony sukces, to jak najbardziej do niego będziemy mogli dojść. Gra oferuje przystępny poziom rozgrywi, wiele świetnych charakterów, oraz odpowiednio dobrze opracowanych technik walk, które również stanowić będą tutaj bardzo istotny element.

Gra oczywiście posiada również bardzo ciekawe postacie względem naszych przeciwników, bardzo dobry klimat podziemi które będziemy plądrować, oraz świetny zakres dialogów.

Innymi słowy, wszystko co najlepsze…

Zagraj w grę teraz!

Zagraj w grę teraz!


Procesor: Intel lub AMD 2.0 GHz
Pamięć RAM: 512 MB
Karta graficzna: Zgodna z DirectX 9 z 256 MB RAM
System: Windows XP lub nowszy
Wolne miejsce na dysku: 200 MB

Zagraj w grę teraz!

Leave A Response »