Desert Operations

admin Lipiec 2, 2014 1
Desert Operations

Desert Operations to ciekawa gra strategiczna, która wciągnie wszystkich tych, którzy z małego Państewka, chętnie wybudują wielkie mocarstwo, które będzie królować na całym świecie.

Zagraj w grę teraz!

Desert Operations pozwala nam na objęcie funkcji nad mikroskopijnym Państwem, które w czasie swojej rozbudowy, będzie przynosić coraz to więcej korzyści i w końcu rozbuduje się do supermocarstwa.

Gra Desert Operations to jednak nie tylko rozbudowa, lecz również obrona swojego terytorium W grze będziemy musieli wykazać się nie lada wyczuciem względem naszych przeciwników, oraz ich intencji. Naszym zadaniem jest szybka rozbudowa, która pozwoli nam na jeszcze lepsze funkcjonowanie. Szybka rozbudowa, to również lepsza obrona przed innymi krajami, oraz ich zapędami do równie wysokich celów, takich jak nasze.

Jak każdy prezydent, będziemy musieli równeiż prowadzić dobrze politykę miedzynarodową. budowanie dobrych sojuszy będzie atutem który w przyszłości z pewnością okaże się naszym wielkim sukcesem. Lepiej jest gasić wojny, niż je wszczynać o czym przekonamy się w grze Desert Operations.

Pomimo braków graficznych, gra Desert Operations nadrabia dobrą propozycją rozgrywki. Gra bardzo szybko wciąga i po wybudowaniu pierwszych elementów naszego Państwa, szybko przekonamy się, jak ważna jest opieka nad naszym terenem.

Twórz nie tylko budynki i wojsko, lecz również sojusze. Losy Twojego kraju, leżą tylko w Twoich rękach!

Zagraj w grę teraz!

Zagraj w grę teraz!


Procesor: Intel lub AMD 2.0 GHz
Pamięć RAM: 512 MB
Karta graficzna: Zgodna z DirectX 9 z 256 MB RAM
System: Windows XP lub nowszy
Wolne miejsce na dysku: 200 MB

Zagraj w grę teraz!

Leave A Response »