Aion

admin Luty 7, 2014 1
Aion

Aion oferuje nam duży świat fantasy. Dzięki niemu, gracze będą mogli toczyć grę w alternatywnym świecie, przy pomocy odpowiednio wybranej przez siebie frakcji. Sprawdź, czy jesteś w stanie podołać wyzwaniu.

Zagraj w grę teraz!

Aion to gra, która pierw oferowała rozgrywkę wyłącznie płatną. Dopiero po paru latach, firma Ncsoft, odpowiedzialna za produkcję gry, stwierdziła że czasy wymagają udostępnienia rozgrywki za darmo. W roku 2012 tak się też stało, natomiast rok później, również Polscy gracze uświadczyli spolszczenia gry na nasz rodzimy język. Dzięki temu, Aion oferuje dziś wspaniałą rozgrywkę nie tylko za darmo, lecz również w Polskim języku. Dla porównania, warto jest dodać że w dniu premiery, gra kosztowałą 200zł!

Aion nie jest również niskobudżetową grą. Wręcz przeciwnie, na samym początku dysponujemy już sporym silnikiem graficznym, ładną oprawą, oraz świetnym udźwiękowieniem. Gra doczekuje się wielu dużych aktualizacji, dających wiele pozytywnych zmian w grze, które są konsultowane z samymi użytkownikami.

W grze możemy poruszać się i prowadzić kampanie przy pomocy aż 4 różnych postaci – wojownika (Warrior), zwiadowcy (Scout), kapłana (Priest) oraz maga (Mage), przy czym z czasem, możemy również wybierać unikalne specjalizacje, które posiada każdy jeden charakter, który postanowiliśmy dla siebie dobrać Dla przykładu wojownik może przybrać rolę templariusza (Templar) lub gladiatora (Gladiator),przy czym zwiadowca moze stać się zabójcą (Assassin) bądź łowcą (Ranger). Mag może być czarnoksiężnikiem (Sorcerer) bądź przywoływaczem dusz (Spiritmaster), natomaist kapłani wybierają rolę kleryka (Cleric) bądź barda (Chanter).

W grze mamy możliwość wykonywania zadań, lub walki z potworami, oraz ludźmi Dodatkowo możemy szkolić się w takich dziedzinach jak zbieractwo, kowalstwo, alchemii, zaklinaniu przedmiotów, gotowaniu, bądź krawiectwie.Gra jest pelna cieakwych elementów znanych z innych gier. Warto jest wryóżnić takie jak lepszanie przedmiotów, system komunikacji z innymi graczami, rozbudowana mapa i encyklopedia a także możliwość tworzenia własnego klanu i zawierania z innymi wlasnego sojuszu.

 

 

 

Zagraj w grę teraz!

Zagraj w grę teraz!


Procesor: AMD Athlon 2800 lub Intel Pentium 4 2,8 GHz
Karta graficzna: ATI X1550 128 MB lub GeForce 6600 128MB
Pamięć operacyjna: 1 GB
System operacyjny: Windows 98SE/2000/XP/Vista
Wolne miejsce na dysku: 30 GB

Zagraj w grę teraz!

Leave A Response »