Age of Wulin

admin Lipiec 2, 2014 2
Age of Wulin

Age of Wulin to bardzo ciekawa gra typu MMORPG, której głównym atutem jest to, że nie jest to typowa, bezmyślna bijatyka .

Zagraj w grę teraz!


Age of Wulin to bardzo ciekawa gra typu MMORPG, której głównym atutem jest to, że nie jest to typowa, bezmyślna bijatyka .

W Age of Wulin wcielamy się w postać Chińczyka, który z początku nie wyróżnia się absolutnie niczym – zero umiejętności i atrybutów nie wróżą dobrze. Dopiero poznanie mistrzów walki, oraz nawał włożonej pracy w rozwiniecie swoich umiejętności zacznie w widoczny sposób procentować, a rozgrywka zyska wiele emocji i coraz trudniejszych zadań do wykonania.

Pełne opanowanie klawiszologii jest bardzo trudne i wymaga wielu godzin ćwiczeń. Przyniesie jednak na pewno po stokroć lepsze rezultaty, aniżeli bezmyślne wciskanie wszystkich klawiszy na raz :-).

W tej grze, w każdym detalu widać charakterystyczną kulturę Wschodu, co jest widoczne miedzy innymi w odwzorowanych w wirtualny sposób budynkach chińskich a do walki służą nie tylko wypracowane przez nas ciosy (w tym tez ”kombosy”), ale również narzędzia takie jak na przykład miecz, który jest idealnym odzwierciedleniem realnego mieczu chińskiego sprzed setek lat.

Grafika i dźwięk.

Grafika jest naprawdę, jak na tego rodzaju grę, zadowalająca, dużym plusem jest tez płynność ruchu widoczna przy poruszaniu się.
Jednak na największą pochwałę zasługuje dźwięk – muzyka idealnie komponuje się z charakterystycznym klimatem gry, który dodatkowo podbudowują nieco melancholijne brzmienia. Producenci nie oszczędzali na dźwięku, co bardzo zapunktowało – gracze z pewnością nie zastępują oryginalnego dźwięku utworami z komputera :-).
 

Zagraj w grę teraz!

 

Zagraj w grę teraz!


Procesor: Pentium 4 1.8Ghz lub Athlon XP 1700+
Karta graficzna: GeForce 210 lub Radeon X600 Series
Pamięć operacyjna: 1GB
System operacyjny: Dowolny 32bit lub 64bit

Zagraj w grę teraz!

Leave A Response »