4 Story

admin Luty 6, 2014 1
4 Story

Poznaj bogaty świat fantazy gry 4 Story. Przeżyjesz w niej historię swojego życia i przekonasz się jak bardzo można zżyć się z własną postacią w grze. Wybierz najlepszą grę i najlepszą historię, którą proponuje nam 4 Story.

Zagraj w grę teraz!

Gra 4 Story została stworzona na potrzeby fanów, którzy szukają otwartego świata i wrażeń. 4 Story takie emocje zapewnia, albowiem jest to darmowy MMORPG z bogatym światem, przygotowanym dla swoich graczy. Świat nazywa się Iberia i mieści on w sobie dwie pokłócone frakcje wojowników. Jedni nazywani są Valorian natomiast drudzy Derion. Co ciekawe, obie frakcje nie pamiętają początków konfliktu, lecz pomimo tego, mocno ze sobą rywalizują.

Kiedy wybierzemy własną frakcję, poznamy jej historię i jej przyzwyczajenia. Do naszego wyboru mamy postacie wojownika, nocnego łowcy, łucznika, maga, kapłana albo evocatorów, czyli osoby przywołujące istoty z innych światów. Bez względu na to, jaką postać wybierzemy, rozwijamy starannie jej umiejętności, dzięki czemu stajemy się silni i zyskujemy w dalszym czasie rozgrywki unikalne moce, które pozwolą nam nie tylko na przetrwanie w świecie 4 Story, ale również na dobrą jakośc prowadzonej walki.

Warto dodać, iż 4 Story oprócz darmowych przedmiotów, oferuje nam również możliwość kupowania mocniejszych i bardziej skuteczniejszych przedmiotów do walk.

Zagraj w grę teraz!

 

Zagraj w grę teraz!


Minimalne wymagania:
System operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/Windows7
Procesor: Pentium4 1.6GHz
Pamięć RAM: 1GB
Karta graficzna: GeForce FX5700 128Mb
Wersja DirectX: DirectX 9.0c
Wolne miejsce na dysku: 2GB lub więcej

Zagraj w grę teraz!

Leave A Response »