Generals of War

admin Luty 6, 2015 0

Generals of War to przeglądarkowa gra strategiczna, stworzona w klimacie wojennym, a konkretnie I Wojny Światowej. Waszym zadaniem w rozgrywce jest stworzenie i poprowadzenie własnej armii do walki z innym graczami. Wcielenie się w tak odpowiedzialną przywódczą rolę, wcale nie jest takie proste, jak mogłoby się wydawać. Rozgrywka wymaga bowiem niemałych umiejętności strategicznych.

Zagraj w grę teraz!

Aby osiągać satysfakcjonujące wyniki w grze, należy spędzać przy niej trochę czasu, ten fakt nie ulega wątpliwości. Aby być dobrym przywódcą, należy znać możliwości swojej drużyny, a także mocne słabe strony przeciwników. Należy jednak mieć na uwadze nie tylko umiejętności do walki, ale także aspekt ekonomiczny. Twoim zadaniem będzie zatem również rozsądne rozporządzanie budżetem, tak aby nie tylko zaopatrzyć swoją armię, ale również pokryć koszty strat po stoczonych walkach.

Generals of War łączy w sobie zatem zarówno elementy ekonomiczne, jak strategiczne.

Gra daje nam naprawdę bardzo wiele możliwości. Możemy nie tylko walczyć z wrogami, ale także szpiegować ich, oraz rozwiązywać problemy w sposób dyplomatyczny (na przykład poprzez podpisanie paktu o nieagresji). Należy jednak pamiętać o tym, ze wszyscy gracze mają takie same możliwości, zatem posiadanie oczu dookoła głowy będzie dobrym sposobem na utrzymanie bezpieczeństwa swoich podwładnych.

Jeśli chodzi o ogólną ocenę gry, na plus na pewno zaliczymy niezłą grafikę, oraz duży realizm rozgrywki. Walki z użyciem wielu rodzajów broni, oraz czołgów są bardzo fascynujące i dają duże pole do popisu. Wiele możliwości strategii w grze, powoduje że może ona się bardzo różnie potoczyć. Pamiętaj, ze wszystkie, negatywne lub pozytywne zjawiska w grze, są tylko i wyłącznie Twoją zasługą !

Zagraj w grę teraz!


Procesor: Intel lub AMD 2.0 GHz
Pamięć RAM: 512 MB
Karta graficzna: Zgodna z DirectX 9 z 256 MB RAM
System: Windows XP lub nowszy
Wolne miejsce na dysku: 200 MB

Zagraj w grę teraz!

Leave A Response »