Garbage Garage

admin Luty 6, 2015 0
Garbage Garage

Gra Garbage Garage to gratka idealna dla wszystkich fanów motoryzacji. W tej bardzo wciągającej grze przeglądarkowej zarządzasz bowiem swoim własnym szrotem, decydujesz o skupie części i aut, ich rozbiorze, a także o wszelkich inwestycjach mających na celu rozwój Twojego biznesu!

Zagraj w grę teraz!

Ta strategiczna gra wymaga od nas nie małej kreatywności, gdyż składanie fantastycznych aut z wielu części starych , zezłomowanych gruchotów wcale nie jest takie proste. Wykonanie takiego zadania przynosi jednak olbrzymią satysfakcję, oraz konkretny zastrzyk gotówki po sprzedaży naszego dzieła, który pozwoli nam zainwestować w nowe rozwiązania do wirtualnej firmy.

Gra w praktyce wygląda tak, że skupujemy poszczególne, oferowane nam samochody, rozbieramy je na części pierwsze odkładamy wszystkie elementy, które mogą okazać się w przyszłości użyteczne. Kiedy mamy wystarczającą kolekcję najróżniejszych części, możemy powoli zacząć składać od podstaw nowy samochód. Sprzedawane samochody sprawiają, że możemy pozyskiwać nowych klientów, którzy w przyszłości będą wykonywać u nas zamówienia, jeśli nasze produkty zostaną zauważone.

Oprócz składania nowych aut, możemy również zarabiać poprzez sprzedawanie poszczególnych części. Jest to aspekt szczególnie ważny na początku rozgrywki, kiedy to potrzebujemy jak najwięcej gotówki. Gra zatem wcale nie jest taka prosta, ponieważ trzeba mieć przynajmniej podstawową wiedzę o motoryzacji. Jednak w Garbage Garage z reguły nie grają przypadkowe osoby, a jedynie osoby, które pasjonują się tą właśnie tematyką.

Jeśli chodzi o grafikę i dźwięk w grze, aspekty te, są po prostu neutralne. Nie oczekujmy spektakularnych efektów, jednakże brak łomoczącej w tle muzyki może okazać się dużym, pozwalającym skupić się na strategii atutem, 😉

Zagraj w grę teraz!


Procesor: Intel lub AMD 2.0 GHz
Pamięć RAM: 512 MB
Karta graficzna: Zgodna z DirectX 9 z 256 MB RAM
System: Windows XP lub nowszy
Wolne miejsce na dysku: 200 MB

Zagraj w grę teraz!

Leave A Response »