Forge Of Empire

admin Luty 6, 2015 0
Forge Of Empire

Forge of Empires to jedna z lepszych propozycji, jeśli chodzi o gry przeglądarkowe. Jest to gra strategiczno-ekonomiczna, a gracz wciela się w postać władcy, którego zadaniem jest zapewnienie godnego życia , harmonii i bezpieczeństwa swoim poddanym.

Zagraj w grę teraz!

Charakterystyczną cechą tego tytułu jest fakt, iż rozgrywka nie toczy się tylko w jednej epoce, ale biegnie od czasu kamienia łupanego, aż do czasów przemysłowych. Akcja jest zatem naprawdę bardzo szybka i dynamiczna, co powoduje że gracz ani przez chwilę się nie nudzi, ponieważ wraz z upływem czasu, wymagane jest także wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań i technologii.

Gra poprzez wyżej wymieniony aspekt jest dość wymagająca na każdym etapie. Ponieważ zadaniem gracza jest odpowiednia dbałość o swoich podopiecznych, oraz jednocześnie umiejętne gospodarowanie pieniędzmi, tak aby wystarczyło ich na wszystkie wydatki i zaspokajanie podstawowych potrzeb. Do prowadzenia potyczek również potrzebna jest ”głowa na karku”, a wszelkie bitwy rozgrywane są na osobnych planszach, podobnie jak w serii Heroes of Might and Magic. Starcia wymagają przede wszystkim myślenia taktycznego. Musimy również zapobiegać ewentualnym natarciom przez wirtualnych przeciwników, co może okazać się wcale nie takie proste, jak mogłoby si wydawać ;-).

Taktyczna gra Forge of Empire z pewnością okaże się doskonałym wyborem dla wszystkich, którzy dobrze czują się w grach strategicznych. Jednym z największych atutów tej gry przeglądarkowej jest naprawdę dobra grafika.

Zagraj w grę teraz!


Procesor: Intel lub AMD 2.0 GHz
Pamięć RAM: 512 MB
Karta graficzna: Zgodna z DirectX 9 z 256 MB RAM
System: Windows XP lub nowszy
Wolne miejsce na dysku: 200 MB

Zagraj w grę teraz!

Leave A Response »