Dragon’s Call 2

admin Luty 6, 2015 0
Dragon’s Call 2

Dragon’s Call II, to, jak można się domyślić, kontynuacja pierwszej części znanej i lubianej gry MMORPG. W ciągu 3 letniej przerwy, nasz bohater wydoroślał i jest w stanie stawić czoła kolejnym przeciwnościom. W grze czekają na was naprawdę niesamowite przygody, zatem usiądźcie wygodnie przy komputerze i wyruszajcie na pełną , niebezpieczeństw fantastycznych przygód podróż !

Zagraj w grę teraz!

 W drugiej części Dragon’s Call mamy okazję odwiedzić naprawdę bardzo wiele zakątków wirtualnego świata. Naszym przeciwnikami w ciągu całej gry będą między innymi smoki, demony, dzikie zwierzęta, oraz orkowie. Wszystkie walki, w tej przeglądarkowej grze odbywają się w czasie rzeczywistym, a pomagać nam mogą również inne postacie, dzięki czemu nie jesteśmy zdani na samotne potyczki.

W omawianej grze, jak z resztą w każdej innej, o podobnej tematyce, do wyboru mamy trzy postaci które specjalizują się innym sposobami walki :

Wojownik specjalizuje się w walce mieczami i potrafi doskonale zablokować uderzenia,

Łotrzyk walczy głównie sztyletami potrafi się świetnie bronić,

Mag pokonuje przeciwników skomplikowanymi czarami mającymi wysoką szansę na zadanie śmiertelnych obrażeń.

Każda z tych postaci posiada swoje własne kwalifikacje, silne i mocne strony oraz dodatkowe wyposażenie wpływające na siłę naszej postaci podczas walki.

Nasza postać stale się rozwija, poprzez wykonywanie głównych pobocznych misji, oraz dodatkowych zadań w czasie gry. Dzięki temu, zwiększamy umiejętności walk obrony naszego bohatera oraz otwieramy przed nim coraz więcej możliwości w wojowniczej karierze.

Życie w grze poza walkami, toczy się w niewelkim miasteczku , w którym jednocześnie przebywają wszyscy gracze online. W mieście możemy zdobyć nowy ekwipunek , oraz wykonywać dodatkowe zadania.

Twórcy gry zadbali o to, aby w każdym momencie na graczy czkały jakieś nowe, interesujące propozycje, które umożliwiają podwyższenie swych kwalifikacji i spędzenie czasu w interesujący sposób.

Zagraj w grę teraz!


Procesor: Intel lub AMD 2.0 GHz
Pamięć RAM: 512 MB
Karta graficzna: Zgodna z DirectX 9 z 256 MB RAM
System: Windows XP lub nowszy
Wolne miejsce na dysku: 200 MB

Zagraj w grę teraz!

Leave A Response »