Elsword

admin Luty 6, 2015 0
Elsword

Elsword, to gra z gatunku MMO w typie mangi. Fani japońskich postaci z wielkimi oczami powinni być zatem zadowoleni z kolejnej gry w swojej kolekcji. Ale nie tylko oni, gdyż gra posiada naprawdę spore spektrum zastosowania wśród graczy o rożnych upodobaniach.

Zagraj w grę teraz!

Akcja gry toczy się na kontynencie o nazwie Elios. Życie tam toczy się spokojnie, jednak harmonia panująca wśród ludzi i innych stworzeń, zostaje zachwiana, kiedy utrzymujący ją kryształ – El, zostaje rozbity na setki kawałków. Do tej pory El zapewniał energię i spokój mieszkańcom kontynentu.

Zadaniem gracza będzie zebranie wszystkich część bezcennego kryształu i przywrócenie harmonii życia na kontynencie. W trakcie misji, na naszego bohatera czekać będzie wiele misji, niespodzianek i trudnych wyzwań, jednak chyba właśnie o to chodzi w prawdziwie wciągającej rozgrywce, prawda ?

Rozgrywkę możemy prowadzić w pełni samodzielnie, bądź też w kooperacji z innymi grhraczam maksymalnie czterema. Co więcej, gracz będzie posiadał także wybrane przez siebie zwierzę, które będzie musiał wychowywać. Gdy nasz pupil dorośnie, będzie naszym sprzymierzeńcem, pomagającym w toczeniu walk z wrogami.

Gra Ellsworth to z pewnością jedna z lepszych nowości na rynku, która oferuje rozrywkę wyróżniającą się na tle innych przygodówek MMO. Gra posiada polską wersję językową.

Zagraj w grę teraz!


Procesor: Intel lub AMD 2.0 GHz
Pamięć RAM: 512 MB
Karta graficzna: Zgodna z DirectX 9 z 256 MB RAM
System: Windows XP lub nowszy
Wolne miejsce na dysku: 200 MB

Zagraj w grę teraz!

Leave A Response »