Big Bang Empire PL

admin Luty 6, 2015 2
Big Bang Empire PL

Big Bang Empire, to interesująca gra MMO o dość mało popularnej w tej branży tematyce…erotycznej. Gra pozwoli poznać od podstaw tę branżę, a co za tym idzie, wspiąć się kolejno po szczeblach kariery, w tym, jakby nie patrzeć, oryginalnym zawodzie.

Zagraj w grę teraz!

 ef3347c04fcce54a36d86e42df76e1d6

Erotyczny biznes może jednak okazać się wcale nie taki prosty. Naszym zadaniem na samym początku rozgrywki jest wykreowanie swojej postaci. Należy do tego zadania przywiązać szczególną uwagę, gdyż w tym zawodzie wygląd jest jednym z kluczowych czynników, to chyba nie ulega wątpliwości. Do stworzenia postaci (kobiety lub mężczyzny) mamy bardzo wiele narzędzi. Fani gier z serii ”The Sims”, powinni bez najmniejszego problemu wykreować postać, która sprosta nawet największym oczekiwaniom, gdyż dopracować możemy praktycznie każdy detal wyglądu naszej bohaterki lub bohatera – oprócz wyboru płci, koloru skóry włosów, decydujemy również o fryzurze, kształcie wielkości ust, oczu, nosa i innych szczegółach.

Po stworzeniu postaci, zaczyna się jej wirtualne życie i erotyczna kariera, która wcale nie ma łatwego początku. Nasza, załóżmy – bohaterka, z początku mieszka w małym miasteczku o nazwie Tellville, które nie daje jej ciekawych perspektyw na przyszłość. Kariera w branży erotycznej wydaje się prosta dająca szansę na lepsze życie, zatem dziewczyna bez wahania przyjmuje pierwsze zlecenia, które nie koniecznie dotyczą płatnego seksu, ale na przykład odpłatnego pokazu tańca erotycznego. Po wykonaniu pierwszych zadań, oferowane nam są kolejne, lepiej płatne propozycje.

Dziek temu, nasza postać zdobywa cenne doświadczenie, oraz gotówkę, którą przeznaczy na zakupy odpowiednich, przydatnych przedmiotów w lokalnym seks-shopie.

Z czasem, po zdobyciu dużego doświadczenia w branży, bohaterka gry może coraz bardziej się rozwijać, podróżując do wielkich miast na duże zlecenia. Końcowym etapem kariery jest nakręcenie własnego filmu erotycznego, przy produkcji którego sami decydujemy o obsadzie, budżecie fabule, jednak aby móc zrealizować ten plan konieczne jest założenie własnego studia filmowego.

Gra na pewno stawia przed nam wiele wyzwań, jednak można śmiało powiedzieć że jest bardzo ekscytuająca wciągająca, dzięki konecznościkonieczności stałego rozwoju.

Bing Bank Empire, pomimo swojej tematyki, nme pownna nikogo zgorszyć, a jedyne wprawić w dobry humor! Nie wierzysz ? Przekonaj sę sam !

Zagraj w grę teraz!


Procesor: Intel lub AMD 2.0 GHz
Pamięć RAM: 512 MB
Karta graficzna: Zgodna z DirectX 9 z 256 MB RAM
System: Windows XP lub nowszy
Wolne miejsce na dysku: 200 MB

Zagraj w grę teraz!

Leave A Response »